Název

Popis

Oslavy 135. výročí založení SDH Domoušice (okr.Louny) pojali jeho členové formou sranda her v hasičských disciplínách. Družstva dobrovolných hasičů z okolních obcí, Ročova, Pnětluk,Hřivic, Kounova, Vinařic a místní z Domoušic se utkali v šesti netradičních disciplínách.Těmi byl slalom se žebříkem, dvojboj, hlavolam, hrnečku vař, požární útok pozpátku a posledním pivní štafeta. Soutěžící z SDH se u disciplín mohli střídat, takže se o body mohli poprat jak dospělí tak i mladí hasiči, kteří se úkolů zhostili s velkým nasazením. Pohár pro vítěze nakonec po celodenním boji zůstal u domácího SDH v Domoušicích, který o tři body porazil SDH Hřivice, třetí se umístilo SDH Ročov. V kategorii žen se zúčastnila dvě družstva z místního SDH, vítězkami se staly "ženy B". Po celý den panovala v prostorách fotbalového hřiště, kde se oslavy konaly výborná nálada, pro děti byl připraven skákací hrad, návštěvníkům se představila hasičská technika profesionálních hasičů ze Žatce a Loun, a také dobrovolných hasičů z Cítolib a Líšťan.

Období

• 84 fotek
  • 1 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat